First heard of Hedgewars when I was looking at many open source games, I think, that was a while back but I never actually played. Might've heard it mentioned before.
I never found time to try any of those games, but decided to do so and Hedgewars came to mind.
ПРИВЕТ ОЛДЫ! я рома 14 лет Липянка Полтавская Область Мне 14 лет и я Ёще учусь восьмом а потом я закончу 8 класс и перейду в 9 класс! также я развиваюсь в игре Hedgewars чтобы развиваться в игре! Удачи!
ПРИВЕТ ОЛДЫ! я рома 14 лет Липянка Полтавская Область Мне 14 лет и я Ёще учусь восьмом а потом я закончу 8 класс и перейду в 9 класс! также я развиваюсь в игре Hedgewars чтобы развиваться в игре! Удачи!
Hi, i’m someone who created their account during the time the password emailer was broken, only just got signed in when i first tried in april 4th. good to finally be here tho
Hi, hello hi!!!
First time poster, first time Hedgewars player, long time Worms fan.
First heard of Hedgewars when I was looking at many open source games, I think, that was a while back but I never actually played. Might've heard it mentioned before.
I never found time to try any of those games, but decided to do so and Hedgewars came to mind.
Salut.
Gràcies per acceptar-me en la vostra comunitat.
M'agrada molt aquest joc i soc un enamorat del programari i la cultura lliure.
És per això que estaria encantat de contribuir a aquest projecte amb traduccions al castellà i al català, que és la meua llengua materna.
Si algú em pot orientar, per desenvolupar aquesta tasca, estaria molt agraït.
Visca el programari i la cultura lliure.
https://gnulinuxvalencia.org/
Me and my friends on Mexico are planning a game session next Saturday, I'll share our experience in a video at my mastodon account (Spanish only):
https://mstdn.mx/@arielenter
Stay tune.
Hi guys.
I am a mid-time Hedgewars player. This game is soooo good.
And, i am playing this game so much time.
----------------:::.:.....::::::::::::::::::::::
--------------~===~~---:::::::::::::::::::::::::
----------------~+*^^^**+=~-::::::~=~:::::::::::
------------------~=^^^***^*=-::-+<>*=::::::::::
--------------------~=+*^^***=-~*<>+~:::::::::::
---------------~=====~~~=*^^*+=^>^+-::::::::::::
------------~==+>(()^+=~~~=***^>^=::::::::::::::
----------~===^({##[>+===~~~=*>*~:::::::::::::::
--------~====+]{##[<+=====~~~~~~~~~--:::::::::::
-------~====+^[}[)*==========~~~=+>^+~-:::::::::
----~+>^*+===+^^+=====================~--:::::::
:----=>]}}])^+=========================~-:::::::
::-----=++^)]}(>+======================~~-::::::
::----~~*>>>)[[[])<>*==================~~~-:::::
::----~^)(=~*}[<+^)]((<*===============~~~-:::::
::--~~=)][[[}#]*:+(#{()((>+===========~~~~-:::::
--~++*>(]]}{##{}}{##{])<<))<>*========~~~~-:::::
~~+<^^<][[][[[[}{{{}[]]]()<<<)(>+====~~~~~-:::::
-~~==*<(<^<(]]]]]]]]]]]]]]]()>^>)(^+=~~~--::::::
----~=*)(<^***>)]]]]]]]]]]]]()>++^)])*~~-::.::::
-----~~>([]](((]]]]]]]]]]]]((<^====<]}<+-:::::::
------~~^(]]]]]]]]]]]]]])<^**+=~~--::---::::::::
-------~~=>(]]]]]]]]]])^+^<))>*=-:::::::::::::::
---------~~+^<)((](((<^+>([]]((^=-::::::::::::::
--------~+<>*+++*****++=+^<<<>^=-:::::::::::::::
-------~+<]]](<^+=*><<^=~------:::::::::::::::::
<<<<<<<^*+*^>>+====++++*^><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
https://hedgewars.org/user/73271
Hi, i’m someone who created their account during the time the password emailer was broken, only just got signed in when i first tried in april 4th. good to finally be here tho

Hello
Hi!
I remember playing Worms years ago, and look forward to playing this with others!